НОВИНИ

У Лук’янівському СІЗО відреагували на відео, де "торнадівець" відрізав вухо колишньому підлеглому

Якщо виявиться, що відео достовірне, то буде проведено розслідування.

У Лук’янівському СІЗО заперечують заперечили, що заарештований екс-командир роти «Торнадо» Руслан Онищенко відрізав вухо своєму колишньому підлеглому — Максиму Глібову. Про це заявив заступник начальника Лук’янівського СІЗО Олександр Савченко.

Водночас він не зміг пояснити кадри відео, на який зафіксовано, ймовірно, напад Онищенка на свого підлеглого.

«Я бачив це відео, але не можу пояснити, що там відбувалося, я не бачив. Зі слів чергового, Глібов відрізав собі вухо до того, як був напад на молодшого інспектора. Потім він (Глібов – ред.) намагався кидатися на співробітників, і його тримали «торнадівці», от і все», — сказав Савченко.

У Міністерстві юстиції не змогли підтвердити або спростувати факт нападу Онищенка на свого підлеглого.

«Були рапорти від чергових. Тому що це відбувалося в швидкому режимі. А відео дивилися вже вчора вночі. Тому, я гадаю, розшифрування того відео з серверів затягнуло час. Якщо виявиться, що відео достовірне, то буде проведено розслідування і будуть зроблені відповідні висновки», — сказав заступник міністра юстиції Денис Чернишов.

За словами Чернишова, якщо підтвердиться, що вухо Глібову відрізав саме його екс-командир Онищенко, то «було б логічним в подальшому тримати їх в різних місцях».

«Зважаючи на ухвалу Оболонського райсуду, ми, разом із військовою прокуратурою, будемо думати, як діяти далі», — уточнив Чернишов.

Нагадаємо, раніше було опубліковано відео з Лук'янівського СІЗО, на якому видно, що колишній боєць спецроти «Торнадо» не відрізав собі вухо.

Як повідомлялося, увечері 11 січня  у Лук'янівському СІЗО між арештантами з роти "Торнадо", яких доставили після засідання суду, та конвоєм виник конфлікт. Один із ув’язнених завдав собі тілесних ушкоджень і був доставлений до медзакладу. За словами голови київської поліції Андрія Крищенка, як такого нападу на охорону не було, а "торнадівці" вимагали невідкладної медичної допомоги для побратима, який поранив вухо. Нардеп Ігор Мосійчук розповів, що "торнадівець" відрізав собі вухо на знак протесту проти посилення умов утримання. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про опір працівникові правоохоронного органу.

У Міністерстві юстиції заявили, що заарештовані бійці роти "Торнадо" не вчиняли неправомірних дій щодо працівників Лук'янівського СІЗО, також "торнадівці" не мають претензій до працівників ізолятора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.