НОВИНИ

РФ посилює військову присутність в Білорусі

Зокрема, з метою використання території РБ для превентивних заходів у відносинах з блоком НАТО, в листопаді-грудні 2016 року проведено ряд заходів.

Російська Федерація посилює військову присутність на території Республіки Білорусь та активізує співробітництво у воєнній сфері.

Зокрема, з метою використання території РБ для превентивних заходів у відносинах з блоком НАТО, в листопаді-грудні 2016 року проведено ряд заходів.

Так, 22 грудня 2016 року уряд РФ схвалив проект програми "Вдосконалення об'єктів військової інфраструктури, що заплановані до спільного використання в інтересах забезпечення регіонального угрупування військ РБ і РФ у 2016-2019 роках".

У рамках зміцнення системи ППО РБ в грудні 2016 року розпочалося переозброєння 740 зрбр (м. Борисов) на сучасні російські ЗРК "Тор-М2".

На вересень 2017 року заплановано проведення на території РБ спільного стратегічного навчання ЗС РФ та РБ "Захід-2017". У ході навчання передбачається відпрацювати питання планування,  застосування та управління регіональним угрупуванням військ РБ та РФ. Одночасно планується провести навчання ОДКБ "Бойове братерство-2017".

Слід зазначити, що в навчаннях будуть приймати участь і підрозділи ССО ЗС РФ, які будуть діяти на території РБ в тому числі і під прикриттям.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Білорусі Ігор Шуневич розповів про розслідування кримінальних справ щодо громадян республіки, які брали участь у бойових діях за кордоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.