НОВИНИ

У ЗМІ поширили звіт розвідки про компромат РФ на Трампа, він вже відреагував

У команді обраного президента нібито обіцяли добиватись зняття санкції з Росії.

Відразу кілька американських видань з посиланням на неназваних чиновників повідомили, що минулого тижня розвідка передала Трампу короткий звіт непідтверджених і компрометуючих матеріалів про нього, які ніби збирали спецслужби Росії.

Як зазначає телеканал CNN, ця інформація була представлена в документі на двох сторінках, доданому до звіту про втручання Росії у вибори в США. Доповідь опублікована також виданням Buzzfeed з приміткою про те, що дані неможливо підтвердити. 

Матеріали буцімто стверджують, що представники Трампа таємно зустрічались із представниками Росії домовляючись про «обмін люб'язностями». У Трампа нібито обіцяли добиватись зняття санкції з Росії.

Також повідомляється, що росіяни нібито мають компромат на Трампа аж до відео сексуального характеру, нібито відзнятих під час його перебування у Москві.

Проте серед тверджень у звіті є не лише такі, що неможливо перевірити, а й геть помилкові. Зокрема, у ньому міститься помилкове найменування компанії – «Alfa Group» замість «Alpha Group».

Також повірений Дональда Трампа Майкл Коен заявив про неспівпадіння фактів у компроматі. Зокрема, У документі Коена нібито таємно зустрічався з представниками Кремля у Празі в серпні 2016 року.

«Я ніколи в житті не був у Празі», – написав він і опублікував фотографію паспорта.

Не згадуючи самі статті, Трамп написав у Twitter великими літерами: «Фейкові новини – тотальне політичне полювання на відьом!».

Сьогодні група впливових сенаторів, до якої увійшли представники обох партій, внесла до верхньої палати парламенту законопроект, що розширює санкції проти Росії за хакерство, агресію в Україні, Грузії і Сирії. У документі, зокрема, пропонується схвалити санкційні документи Білого дому на законодавчому рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.