НОВИНИ

У Держдепі США пояснили, чому не розкривають усієї інформації про кібератаки РФ

Кірбі нагадав, що розвідувальне товариство США "прийшло до одного висновку", в тому числі під час повторних перевірок.

Уряд Сполучених Штатів оприлюднив лише частину розслідування щодо втручання Росії в процес президентських виборів в США для того, щоб не розкрити свої розвідувальні джерела і методи, за допомогою яких була отримана ця інформація. Про це заявив речник Державного департаменту США Джон Кірбі.

"Не думаю, що має виникати здивування через те, що в незасекреченій частині цілком секретних оцінок і доповідей ми оберігаємо наші джерела і методи", - підкреслив Джон Кірбі, відповідаючи на критику російської журналістки про відсутність конкретних доказів у оприлюдненій доповіді.

Він нагадав, що розвідувальне товариство США "прийшло до одного висновку", в тому числі під час повторних перевірок.

"Минулого тижня відбулися публічні слухання щодо цих висновків", - зазначив представник Держдепу, підкресливши, що після цього представників розвідки заслухали в закритому режимі.

У той же час, за словами Кірбі, розвідувальне товариство США самостійно визначає, яку інформацію розкривати для публічного оголошення.

Кірбі також наголосив, що рішення нинішньої адміністрації ввести санкції проти Росії "ґрунтується на достовірних відомостях, отриманих від усіх 17-ти розвідувальних відомств". Він в черговий раз підкреслив, що Росія втрутилася у виборчий процес в Сполучених Штатах.

Нагадаємо, американська розвідка опублікувала доповідь про втручання Росії у президентські вибори в США. За даними розвідки США, російський президент РФ Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.

У доповіді російський уряд і Путін звинувачуються в тому, що вони "віддають очевидну перевагу" обраному американському президентові Дональду Трампу.

Тим часом, Трамп визнав факт причетності Російської Федерації до кібератак на інфраструктуру США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів. Крім того, він назвав "полюванням на відьом" дії нинішньої американської адміністрації щодо Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.