НОВИНИ

США пообіцяли збільшити масштаб військових навчань в Європі для стримування РФ

За словами заступника глави Європейського командування збройних сил США, майже 70 тисяч американських військовослужбовців адаптуються до мінливих стратегічних завдань.

США збільшать масштаби і складність військових навчань на території Європи для стримування російської агресії, заявив заступник глави Європейського командування збройних сил США генерал-лейтенант Тім Рей. Про це повідомляє Reuters.

"Дозвольте мені прояснити ситуацію. Це частина наших зусиль щодо стримування агресії з боку Росії, щодо забезпечення територіальної цілісності наших союзників і підтримки Європи, її цілісності, свободи, процвітання і миру", - сказав він.

Рей наголосив, що майже 70 тисяч американських військовослужбовців в Європі адаптуються до мінливих стратегічних завдань, таких як військові операції Росії в Україні, міграційні потоки з Сирії та ісламістський радикалізм.

"Ми також будемо збільшувати масштаби і складність багатьох військових навчань, зосереджуючи увагу на взаємодії, протиракетній обороні та операціях з реагування на кризи", - сказав Рей.

Нагадаємо, до Німеччини 6 січня на військово-транспортних кораблях США доставили американські танки, самохідні гаубиці і сотні бойових машин різного призначення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.