НОВИНИ

У РФ пообіцяли "жорстку відповідь" на розміщення сил США у Європі

У Москві назвали цей крок "демонстративним".

США, спрямовуючи свої сили та військову техніку в Європу, перетворюють її в "порохову бочку" і нариваються на жорстку відповідь з боку Росії. Про це заявив перший заступник голови Комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клинцевич.

"М'які епітети, які приходять в голову як характеристики цього кроку, - зухвалий, нахабний, демонстративний. США і НАТО свідомо наражаються на жорстку відповідь з нашого боку, і вона обов'язково буде. Причому по всьому периметру наших кордонів із Польщею і країнами Балтії, де буде розміщена прибула з-за океану військова техніка", - зазначив він.

При цьому Клинцевич підкреслив, що у нього немає сумнівів, що Росія зможе забезпечити свою безпеку. "У той же час очевидно, що Європа перетворена в порохову бочку", - додав він.

Раніше повідомлялось, що до Німеччини на військово-транспортних кораблях США доставили американські танки, самохідні гаубиці і сотні бойових машин різного призначення.

Нагадаємо, військовий конфлікт між Росією та НАТО опинився на першому місці у списку найбільших загроз 2017 року. Про це йдеться у дослідженні "Головні загрози, за якими потрібно стежити в 2017 році", проведеному Радою США з міжнародних відносин. Цій загрозі присвоєна "висока" категорія. На думку авторів доповіді, конфронтація може виникнути через агресивну поведінку Росії у Східній Європі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.