НОВИНИ

Компанія Трампа згорнула проект з будівництва хмарочоса в Грузії

Минулого місяця компанія закрила бізнес-проекти в Азербайджані і Бразилії.

Компанія обраного президента США Дональда Трампа вийшла з проекту з будівництва Trump Tower в Батумі. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на спільну заяву компанії Дональда Трампа Trump Organization і грузинської приватної інвестиційної компанії Silk Road Group. 

Вартість проекту становила 250 мільйонів доларів. Компанії уклали угоду про будівництво в Батумі 47-поверхового хмарочоса в 2012 році — в той час, коли президентом Грузії був Михайло Саакашвілі. Після його відходу з посади проект був заморожений. Однак близько місяця тому голова грузинської інвесткомпанії Георгій Рамішвілі стверджував, що проект все ще в силі.

Як зазначає Bloomberg, згортання проекту стало «останнім зусиллям обраного президента, спрямованим на те, щоб розвіяти звинувачення в тому, що його бізнес буде викликати конфлікт на посаді президента». 

Минулого місяця компанія Трампа оголосила про згортання бізнес-проектів в Азербайджані і Бразилії. При цьому адвокат обраного президента США Алан Гартен пояснював відмову від цих проектів порушенням умов ліцензійних угод з боку іноземних розробників, а не частиною стратегії по зниженню потенційних конфліктів інтересів. Він також зазначав, що інші зарубіжні проекти Trump Organization згортати не планується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.