НОВИНИ

Австрія виділить додаткові 2 млн євро допомоги для жителів Донбасу – Курц

Діючий голова ОБСЄ перебуває з візитом у Донецькій області.

Діючий голова ОБСЄ, міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Себастьян Курц повідомив про виділення додаткових 2 мільйонів євро на гуманітарну допомогу для жителів Донецької та Луганської областей.

«Австрія надає додаткові 2 мільйони євро для гуманітарної допомоги населенню східної України», - написав Курц у Twitter.

Крім того, він повідомив, що відвідав станцію з фільтрації води в Маріуполі, яка «забезпечує чистою водою понад 400 тисяч осіб в Маріуполі завдяки підтримці Міжнародного комітету Червоного Хреста».

Як відомо, Курц 3-4 січня разом з главою МЗС України Павлом Клімкіним відвідали Донецьку область. Зокрема, Курц відвідав село Виноградне в Донецькій області, обстріляне бойовиками. Також він побував Маріуполь, де спілкувався з бойовими офіцерами.

За підсумками поїздки вздовж лінії розмежування вогню на Донбасі Курц написав, що головною метою для ОБСЄ в Україні є повний режим тиші, тобто мир на Донбасі. Другим завданням для ОБСЄ в країні Курц визначив поліпшення гуманітарної ситуації в зоні проведення АТО.

Раніше Курц заявляв, що під час свого головування в ОБСЄ Австрія докладатиме зусилль для пом'якшення санкцій Євросоюзу проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.