НОВИНИ

Останки Олександра Олеся та його дружини очікують рішення родичів з Канади про остаточне поховання - МЗС

МЗС України тримає питання перепоховання Олеся на особливому контролі.

Міністерство закордонних справ України за дорученням президента України Петра Порошенка через посольство України в Празі вживає заходів для збереження і подальшого перепоховання українського поета, письменника Олександра Олеся та його дружини. Про це повідомляє прес-служба МЗС

У відомстві нагадали, що на місці знаходження могили Олеся був похований виходець з України Володимир Михайлишин, який до недавніх пір платив необхідну ренту. Після смерті Михайлишина його син як законний спадкоємець прийняв рішення про поховання батька в цьому ж місці.

"За втручання посольства України останки Олександра Олеся і дружини були переміщені в депозитарій кладовища до моменту вирішення родичів Олександра Олеся, які проживають в Канаді, про місце захоронення останків. Після відповідного рішення посольство України в Празі вживатиме всіх заходів для належного перепоховання останків Олександра Олеся та його дружини ", - йдеться в повідомленні.

МЗС України тримає питання перепоховання Олеся на особливому контролі.

Раніше повідомлялось, останки відомого українського письменника Олександра Олеся, який був похований на Ольшанському кладовищі в столиці Чехії, Празі, примусово ексгумували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.