НОВИНИ

Заступник генпрокурора отримав орден від одеського митрополита

З благословення митрополита УПЦ МП Володимир митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел нагородив заступника генпрокурора Рената Кузьміна орденом святого великомученика Георгія Побідоносця I-го ступеня.

Агафангел благословив Кузьміна Касперівською іконою Божої Матері.

При цьому він зазначив, що Кузьмін на своєму відповідальному посту прикладає всі сили до виконання прокурорського нагляду за дотриманням законності і порядку, сприяючи зростанню правового рівня мешканців країни.

Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел прийняв першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна у своїй резиденції, розташованій на території Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря. Разом із ним на зустрічі були присутні також прокурор Одеської області І.А. Проценко та прокурор Дніпропетровської області Н.В. Марчук.

У ході бесіди митрополит Агафангел і перший заступник Генерального прокурора обмінялися думками з питань розвитку церковно-державних відносин у світлі реформ, що проводяться президентом Януковичем.

Самому митрополиту Агафангелу наприкінці листопада 2010 року було присвоєно звання Почесного доктора Одеського державного медичного університету.

Нагадаємо, у лютому митрополит УПЦ МП Володимир нагородив працівників головного управління по боротьбі із організованою злочинністю МВС України та військового прокурора орденами Святого великомученика Георгія Побідоносця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.