НОВИНИ

У Держстаті констатували збільшення заборгованості за житлово-комунальні послуги

Українці заборгували вже понад 16 млрд грн.

Заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг в листопаді 2016 року збільшилася на 16,7% порівняно із попереднім місяцем і склала 16,02 млрд грн. Про це повідомили в Державній службі статистики України.

Згідно з повідомленням, в цілому в листопаді 2016 роки українці заплатили за житлово-комунальні послуги 5,73 млрд грн, що склало 64,6% нарахованої за цей місяць суми.

Читайте також: У Мінсоцполітики розповіли, скільки українці платять за "комуналку" із субсидіями

Найвищий рівень оплати зафіксований в Тернопільській (110,6% з урахуванням погашення боргів попередніх періодів) і Чернігівській (104,9%) областях, найнижчий - в Сумській (21,6%), Луганській (45%) і Одеській (49 , 4%) областях.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в країні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 150 кВт / год) в листопаді збільшилися на 305,9 грн (або в 1,4 рази) в порівнянні з жовтнем - до 1,16 тис. грн.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України ввів можливість оплати в розстрочку житлово-комунальних послуг громадянами, які не отримують житлові субсидії. Такою можливістю зможуть скористатися як ті, хто не має права на субсидію, так і ті, хто субсидію оформляти не бажає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.