НОВИНИ

Спеціалісти “Антонова” візьмуть участь в розлідуванні причин падіння АН-148 у Росії

Україна візьме участь у розслідуванні причин катастрофи літака Ан-148-100 в Білгородській області. Про це повідомила РосБізнесКонсалтингу прес-секретар Державного авіабудівного концерну «Антонов» Оксана Трофімчук.

"Наші фахівці, як розробники літака, обов`язково візьмуть участь у розслідуванні", - сказала вона.

Для розслідування причин катастрофи 5 березня 2011 року буде створена комісія Міністерства промисловості Росії.

За даними, департаменту корпоративних комунікацій ВАТ «Об`єднана авіабудівна корпорація» («ОАК»), літак, що розбився сьогодні, мав 31 політ.

«На сьогоднішный день у рамках льотних випробувань Ан-148-100Е №61708 виконав 31 політ. Зауважень, що впливають на безпеку польотів, виявлено не було», - наголошується в повідомленні.

У Державіаадміністрації України повідомили, що, за попередньою інформацією, українських громадян в загиблому літаку не було.

Як відомо, на борту повітряного судна у момент катастрофи був екіпаж у складі шістьох осіб: командир – льотчик випробовувач першого класу, заслужений льотчик-випробовувач РФ Юрій Зубрицький, члени екіпажу – штурман-випробовувач першого класу, заслужений штурман РФ Володимир Ясько, бортовий інженер-випробовувач Олександр Корольов, провідний інженер з льотних випробувань Анатолій Самошкін і пілоти Республіки Союз М’янма Хтен Лін Аунг і Зау Хтун Аунг.

Всі, хто перебував на борту, загинули.

За попередніми даними, причиною падіння літака стала технічна несправність.

Повідомляється, що Ан-148-100Е №61708 призначався для постачання в М’янму за контрактом, підписаним у 2010 році між ВАТ «Об`єднана авіабудівна корпорація» (ОАК) і Урядом Республіки Союз М’янма. Виконавцем контракту було ВАТ «Воронезьке акціонерне літакобудівне товариство».  

Теги