НОВИНИ

Київрада прийняла на розгляд петицію про демонтаж фасаду скандального Театру на Подолі

Петиція набрала 10 тисяч підписів менше, ніж за місяць.

Київська міська рада прийняла на розгляд петицію щодо знесення нового фасаду театру на Андріївському узвозі. Про це повідомила прес-служба Київради.

Як зазначається, київський міський голова Віталій Кличко доручив постійним комісіям Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також із питань культури, туризму та інформаційної політики розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Автор звернення Віктор Назаренко зазначає, що Андріївський узвіз є загальним спадком всього українського народу, візитівкою Києва та всієї України і він повинен бути збережений у первісному стані, яким був збудований у 18 столітті. У тексті петиції автор наголошує, що новий фасад театру на Подолі має бути знесений, а вулиці необхідно повернути історичний вигляд. Дані роботи мають бути покладені на забудовника та проектувальника.

28 грудня петиція набрала понад 10 тисяч підписів.

Нагадаємо, 29 листопада, в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. У КМДА пообіцяли, що будівлю театру перевірять за допомогою незалежної експертизи на предмет порушень містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства. 28 грудня в Києві відбулося перше публічне обговорення ситуації навколо театру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.