НОВИНИ

Рева доручив виплатити гроші сім'ям загиблих ветеранів АТО до кінця дня

За словами міністра, по декількох областях є нагальна проблема виплатити кошти на придбання житла для родин загиблих бійців.

До кінця четверга грошова компенсація для інвалідів війни та сімей загиблих військовослужбовців АТО має бути виплачена в повному обсязі. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«У нас закінчується бюджетний рік, і сьогодні останній день, коли повинні здійснюватися проплати. Я хотів би звернути увагу на те, що в нас по кількох областях, зокрема у Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Київській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, - існує нагальна необхідність до кінця дня перерахувати кошти для сімей загиблих ветеранів АТО та інвалідів війни на загальну суму майже 50 млн грн на придбання для них житла. В еквіваленті це 74 квартири для цих людей. Це для вас наразі - завдання номер один», - наголосив Рева, звертаючись до керівників областей.

Раніше повідомлялось, що міністерство оборони виділило 8 млн грн на виплати сім'ям заручників-військовослужбовців, які утримуються бойовиками на окупованому Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.