НОВИНИ

Охендовський відмовився давати свідчення на перехресному допиті з Трепаком – НАБУ

Водночас у НАБУ, посилаючись на таємницю слідства, відмовилися повідомити інформацію, чи відбудеться ще одна очна ставка Охендовського з Трепаком.

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський 26 грудня після початку одночасного допиту з екс-першим заступником голови Служби безпеки Віктором Трепаком відмовився давати свідчення. Про це повідомили у Національному антикорупційному бюро у відповідь на запит.

«26 грудня 2016 року детективи Національного антикорупційного бюро розпочали проведення одночасного допиту голови ЦВК та екс-першого заступника голови СБУ. Ця процесуальна дія ініційована детективами Бюро задля усунення протирічь між відомостями свідка, що надав НАБУ облікові аркуші «амбарної книги», та публічними заявами підозрюваного. Проте підозрюваний після початку одночасного допиту відмовився надавати свідчення», - зазначили у відомстві.

Водночас у НАБУ, посилаючись на таємницю слідства, відмовилися повідомити інформацію, чи відбудеться ще одна очна ставка Охендовського з Трепаком. 

Як повідомлялося, Охендовський під час брифінгу 27 грудня заперечував свою  відмову від одночасного допиту з Трепаком у НАБУ, й запевнив, що зацікавлений у проведенні такого допиту.

Нагадаємо, 28 грудня Апеляційний суд Києва відмовив Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі у розгляді скарги щодо запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання Охендовському.

21 грудня Солом’янський райсуд Києва обрав Охендовському запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Прокуратура просила суд призначити заставу у розмірі близько 1,3 мільйона гривень. Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала апеляційну скаргу.

13 грудня в аеропорту «Бориспіль» Михайлу Охендовському детективи НАБУ оголосили підозру в отриманні неправомірної вигоди на загальну суму понад 160 тисяч доларів. До таких висновків слідство дійшло, опрацьовуючи матеріали так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Відповідні бланки передав до НАБУ у травні цього року колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.