НОВИНИ

У Міноборони повідомили, скільки відремонтованого озброєння отримали ЗСУ за рік

За словами речника відомства, МОУ отримало 858 одиниць основного озброєння від державних підприємств за минулий тиждень.

Збройні Сили України отримали близько 15 тис. одиниць відремонтованого озброєння та військової техніки (ОВТ) за поточний рік. Про це повідомив речник Міноборони України полковник Дмитро Гуцуляк. 

"За цей рік силами ремонтно-відновлювальних підрозділів Збройних Сил України та підприємств оборонно-промислового комплексу було повернуто до строю близько 15 тис. одиниць ОВТ", - сказав Гуцуляк. 

Він додав, що Збройні Сили України отримали боєприпаси та нові модернізовані зразки озброєння та військової техніки. 

"Також Збройні Сили України отримали близько 100 тис. одиниць боєприпасів та понад 1300 одиниць нових і модернізованих основних зразків ОВТ", - додав Гуцуляк. 

Він також зазначив, що Міністерство оборони України отримало 858 одиниць основного озброєння від державних підприємств за минулий тиждень. 

"За минулий тиждень державні підприємства передали Міністерству оборони України 858 одиниць основного озброєння, у тому числі, модернізовані бронетранспортери, нові вантажні автомобілі, тепловізійні прилади та снайперські гвинтівки, комплекси криптографічного захисту", - зазначив Гуцуляк. 

Нагадаємо, у листопаді державний концерн “Укроборонпром” вперше презентував свою продукцію, а також нові проекти безпосередньо в штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі.

Також Укроборонпром представив свої розробки на міжнародній виставці "IDEAS-2016" у Пакистані

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.