НОВИНИ

Ізраїльський міністр оборони закликав євреїв виїхати з Франції

Крім того, урядовець назвав резолюцію Радбезу ООН 2334 "жахливою і непотрібною".

Міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман закликав євреїв виїхати з Франції. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Ліберман зазначив, що міжнародна конференція щодо миру на Близькому Сході, яка пройде у Франції 15 січня 2017 року, "додасть" негативного ставлення до французьких євреїв.

"Настав час сказати французьким євреям: "Це не ваша країна і не ваша земля, і прийшов час їхати", - сказав урядовець.

Він також додав, що резолюція Ради безпеки ООН, яка визнає незаконним будівництво ізраїльських поселень на території Палестини, "жахлива і непотрібна". Крім того, за словами Лібермана, резолюція завдає шкоди переговорам між Ізраїлем і Палестиною.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН 23 грудня ухвалила резолюцію з вимогою до Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях. Із 15 членів Ради Безпеки ООН 14, включно з Україною, проголосували за резолюцію, і лише США утрималися, але при цьому не скористалися своїм правом вето. Ізраїльська сторона досить негативно відреагувала на результати цього голосування.Зокрема, Ізраїль має намір переглянути відносини з ООН після прийняття резолюції.

Крім того, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху в суботу, 24 грудня, оголосив про скасування офіційного візиту свого українського колеги Володимира Гройсмана до Ізраїлю. Також він викликав послів країн-членів Радбезу ООН для пояснень.

Також Нетаньяху заборонив членам уряду відвідувати країни, які проголосували за антиізраїльську резолюцію в Раді безпеки ООН, а також заборонив зустрічатися з колегами із цих країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.