НОВИНИ

Росія проводить організовану політику з метою дестабілізації ЄС – президент Болгарії

Плевнелієв зазначив, що людям в ЄС слід пояснити, «що відбувається та куди націлена російська пропаганда».

Чинний президент Болгарії Росен Плевнелієв застеріг Європейський Союз від спроб дестабілізації з боку Росії. З його слів, є чимало ознак того, що Москва фінансує антиєвропейські партії та ЗМІ як в Болгарії, так і в інших країнах-членах ЄС.

Про це Плевнелієв розповів у інтерв'ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung, яке вийде друком у вівторок, 27 грудня, передає DW.

За словами болгарського президента, Москва також намагається ослабити ЄС зсередини підтримкою ультранаціоналістичних партій та рухів. Росія хоче домогтися того, що свого часу спробував зробити СРСР, йдеться про «ослаблення Європи та поширення сумнівів у цінностях демократії та правової держави», - цитує Плевнелієва агентство AFP. 

На думку президента Болгарії, таку ж саму ціль Москва переслідує й в інтернеті. «Це - організована політика, що проводиться з чіткою метою дестабілізації ЄС», - наголосив він. На тлі цього Плевнелієв зазначив, що людям в ЄС слід пояснити, «що відбувається та куди націлена російська пропаганда».

Нагадаємо, в листопаді цього року на президентських виборах в Болгарії переміг Румен Радев, за якого проголосували понад 59 відсотків виборців. Відомий своїми проросійськими поглядами представник Соцпартії, генерал-майор Румен Радев повинен вступити на посаду 22 січня 2017.

Новообраний президент Болгарії Румен Радєв вже пообіцяв разом з болгарським урядом працювати над скасуванням санкцій проти Росії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.