НОВИНИ

У ЗСУ доповіли про бойові й небойові втрати за 2016 рік

Водночас у нинішньому році контракт з армією підписали близько 7,5 тис. осіб.

У 2016 році бойові втрати української армії склали 211 бійців. Про це йдеться у відповіді Управління зв'язків з громадськістю ЗСУ.

"Кількість втрат у 2016 році: бойових – 211, небойових – 256", – відзначається у повідомленні.

В управлінні також розповіли про втрати техніки: "Протягом 2016 року в результатів бойових пошкоджень втрати озброєння та військової техніки у Збройних Силах України складають більше 100 одиниць".

Водночас у нинішньому році контракт з армією підписали близько 7,5 тис. осіб.

Також українська армія отримала 1 тис. одиниць нового (модернізованого) озброєння та військової техніки й ще близько 700 одиниць були відремонтовані й повернуті Збройним силам.

6 грудня начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що від початку конфлікту на Донбасі загинуло 3 064 представників усіх силових структур, з них 2 636 — військовослужбовці.

З цієї кількості бойові втрати - 2 148 осіб. Раніше, 10 червня, військовий прокурор Анатолій Матіос розповів про небойові втрати української армії (без інших силових структур), які станом на літо складали 1294 військовослужбовця. Серед причин небойових втрат: захворювання, ДТП, отруєння (зокрема й алкоголем), нещасні випадки, самогубства та умисні вбивства.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко нагородив 72 військовослужбовців, які брали участь та отримали поранення під час бойових дій на Донбасі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.