НОВИНИ

У Полторака не використали близько 4 млрд грн, виділених на тилове забезпечення – Матіос

За словами військового прокурора, на 1,4 млрд грн відповідними департаментами МОУ навіть зобов’язання не взято.

Міністерство оборони України не використало значні кошти з виділеного на цей рік фінансового ресурсу. Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Станом на 19.12.2016 Міністерством оборони України з виділеного на рік фінансового ресурсу за загальним фондом на тилове та матеріально-технічне забезпечення в сумі 21,5 млрд грн, не використано близько 4 млрд грн. Це складає біля 18,5%. Більше того, на майже 1,4 млрд грн. відповідними департаментами МОУ навіть зобов’язання не взято (з них 300 млн грн передбачається витратити на закупівлю та будівництво житла для військовослужбовців- а це так собі немало цілий 300 квартир)», - написав Матіос у Facebook.

Читайте також: Службовців Міноборони викрили на земельних махінаціях на 21 млн грн

За його інформацією, так само не використані кошти на ремонт військових об’єктів - 200 млн грн, харчування та речове забезпечення – 200 млн грн, закупівлю і розвиток озброєння та військової техніки – 200 млн грн, забезпечення зв’язком – 100 млн грн тощо.

Нагадаємо, у травні Кабінет Міністрів України виділив 587 млн 315 тис. 600 грн на житло військовослужбовцям та членам їхніх сімей.

Як повідомлялося, у 2015 році понад 1300 родин військовослужбовців отримали власні помешкання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.