НОВИНИ

НАЗК передало до суду шість протоколів за невчасно подані е-декларації

Відповідне рішення було ухвалене на черговому засіданні агентства.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 6 адміністративних протоколів про неподання та несвоєчасне подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

«Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 6 адміністративних протоколів про неподання та несвоєчасне подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Таке рішення ухвалено на черговому засіданні. Згідно з протоколами, уповноважені особи НАЗК виявили випадки невчасного подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, за 2015 рік без поважних причин», - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що документи складено відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції» та Порядку оформлення протоколів про адміністративні правопорушення та внесення приписів Нацагентства.

У НАЗК нагадали, що перший етап е-декларування для осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище тривав протягом 60 днів, а саме з 1 вересня до 30 жовтня 2016 року включно.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України за результатами аналізу електронних декларацій відкрило 10 кримінальних проваджень.

Генеральна прокуратура перевірила декларації половини народних депутатів, стосовно 53 з них матеріали перевірки направили до НАЗК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.