НОВИНИ

Теракт у Берліні: У посольстві розповіли про загиблого українця

Рідні просили не робити його ім'я надбанням громадськості.

Загиблий у теракті 19 грудня громадянин України близько 15 років проживав у Берліні. Про це розповів посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Він висловив надію на те, що число жертв-українців не зросте. Справа в тому, що поки не завершено процес ідентифікації ще трьох тіл.

«Ми не можемо впевнено говорити, що це остаточна цифра, але хочеться вірити, що більше наших громадян серед загиблих немає», - сказав Мельник.

На сьогодні йдеться про 44-річного українця, який протягом останніх близько 15 років проживав в Берліні. Він перебував на консульському обліку в Посольстві України. Рідні просили не робити його ім'я надбанням громадськості.

Мельник говорив по телефону з донькою загиблого, висловив співчуття і запевнив, що посольство готове надати всю можливу допомогу сім'ї.

Напередодні посол побував на місці трагедії і зробив запис у книзі пам'яті.

Нагадаємо, внаслідок наїзду ввечері 19 грудня вантажівки в натовп людей на різдвяному ярмарку в Берліні загинули 12 осіб, ще 49 людей отримали поранення.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що наїзд вантажівки на відвідувачів різдвяного ярмарку в Берліні був терактом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.