НОВИНИ

МОК відкрив дисциплінарні справи проти 28 російських спортсменів

Атлети підозрюються в маніпуляціях зі своїми допінг-пробами.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відкрив дисциплінарні справи проти 28 російських спортсменів, які брали участь в Іграх 2014 року в Сочі. Про це повідомляється в прес-релізі організації.

Уточнюється, що атлети підозрюються в маніпуляціях зі своїми допінг-пробами. Імена спортсменів не називаються.

Крім цього МОК перевірить ще раз все допінг-проби російських спортсменів, які брали участь в зимовій Олімпіаді-2010 у Ванкувері.

Президент IBU Андерс Бессеберг 15 грудня повідомив, що організація отримала список з 31 російського спортсмена, які підозрюються в застосуванні допінгу в період з 2011 по 2015 роки.

Як повідомлялося, 9 грудня незалежна комісія WADA під керівництвом Макларена опублікувала другу частину доповіді про вживання допінгу російськими спортсменами. 

Нагадаємо, раніше Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення про продовження санкцій щодо РФ, які були введені в зв'язку з допінговим скандалом у російському спорті. Діючі санкції МОК були введені відразу після публікації першої частини доповіді Макларена, 19 липня.

Нагадаємо, етап Кубка світу 2017 року в Тюмені не відбудеться через звинувачення російських біатлоністів в прийомі допінгу, згаданих у доповіді Річарда Макларена. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.