НОВИНИ

Сноуден підтримує зв'язок зі спецслужбами Росії – доповідь Конгресу США

Пентагон виявив 13 раніше невідомих загроз безпеки, які виникли через Сноудена.

Колишній співробітник Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден контактував і продовжує підтримувати зв'язок з російськими спецслужбами.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на розсекречені частини доповіді, яку підготував комітет Палати представників Конгресу США з розвідки.

У матеріалах також йдеться, що Пентагон виявив 13 раніше невідомих загроз безпеки, які виникли через те, що Сноуден передав американським ЗМІ десятки тисяч секретних документів.

Зазначається, якщо Росія і Китаю отримали доступ до цієї інформації, тоді американські війська піддадуться ще більшому ризику в будь-якому майбутньому конфлікті.

Раніше комітет Палати представників Конгресу США з розвідки опублікував доповідь про діяльність Едварда Сноудена, в якому відмовився вважати його інформатором і назвав звичайним злочинцем.

Раніше Сноуден попросив помилування у президента США Барака Обами, який незабаром повинен скласти свої повноваження.

Нагадаємо, що колишінй співробітник ЦРУ Едвард Сноуден вже три роки живе в Росії. Як повідомляє агенція AFP, минулого року Білий дім відхилив петицію щодо помилування Сноудена, яку підписали більш ніж 150 тисяч осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.