НОВИНИ

Кабмін схвалив призначення Степанова на посаду голови Одеської ОДА

Згідно з чинним законодавством, уряд рекомендує кандидатуру президентові, який і здійснює призначення на цю посаду.

В уряді схвалили призначення Максима Степанова на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабміну у середу, 21 грудня.

Як зазначив перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, Степанов став переможцем конкурсного відбору на посаду голови Одеської ОДА.

У ході обговорення кандидатури в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун порушила питання щодо громадянства Степанова.

«Я маю питання щодо цієї (кандидатури на – ред.) посаду голови ОДА - це є громадянин Росії, то в Одесі буде мир?» - сказала вона.

На це Кубів відповів, що Степанов є громадянином України, а в Росії лише народився.

Згідно з чинним законодавством, уряд схвалює кандидатуру на посаду голови обласної державної адміністрації й рекомендує президентові, який і призначає особу на цю посаду.

Нагадаємо, 20 грудня директор ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" Максим Степанов переміг у конкурсі на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації, набравши 14,4 бали. Серед пріоритетів роботи кандидат назвав розвиток туристичного потенціалу області, боротьбу зі злочинністю, розвиток економіки регіону в цілому.

У Степанова є досвід роботи в низці комерційних структур, а також в НАК "Нафтогаз України", Державній податковій адміністрації України. З 2008 по 2010 рік він обіймав посаду заступника голови Одеської ОДА. З 2011 року керував підприємством "Поліграфічний комбінат "Україна", яке здійснює друк паспортів, водійських посвідчень, акцизних марок тощо.

Як відомо, Міхеїл Саакашвілі подав у відставку з поста керівника Одеської обласної державної адміністрації, президент задовольнив його заяву. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що візьме ситуацію в Одеській області під особистий контроль до обрання нового голови ОДА.

30 листопада президент Петро Порошенко оголосив конкурс на зайняття вакантної посади голови Одеської обласної державної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.