НОВИНИ

Суд сьогодні розгляне запобіжний захід Охендовському

Засідання розпочнеться о 10:00.

У середу, 21 грудня, Солом'янський районний суд Києва розгляне запобіжний захід голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському.

Засідання розпочнеться о 10:00.

Дивіться також: НАБУ опублікувало відео повідомлення підозри Охендовському

Як повідомлялося, 15 грудня у НАБУ впродовж чотирьох годин тривав допит Охендовського. Після допиту голова ЦВК заявив, що наполягає на своїй невинуватості та подаватиме клопотання щодо припинене провадження проти нього через "нікчемність почеркознавчої експертизи".

Нагадаємо, раніше керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав підозру у вчиненні злочину Охендовському. Детективи Бюро встановили, що голова ЦВК упродовж 2012 року здійснив шість закордонних відряджень, пов’язаних зі своєю професійною діяльністю на чолі Центрвиборчкому, які, за версією слідства, профінансовано коштами Партії Регіонів. Свідчення про це містять докази, долучені до так званої «справи чорної бухгалтерії» Партії Регіонів — кримінального провадження, розпочатого детективами Бюро в травні 2016 року на підставі заяви екс-першого заступника Служби безпеки України.

19 грудня САП вручила Охендовському клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді застави і про відсторонення від посади.