НОВИНИ

Стало відомо, хто виграв конкурс на посаду голови Одеської ОДА

Серед пріоритетів роботи Степанов назвав розвиток туристичного потенціалу області, боротьбу зі злочинністю, розвиток економіки регіону в цілому.

Директор ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" Максим Степанов виграв конкурс на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації, набравши 14,4 бали. Відповідні результати оголосило Національне агентство України з питань державної служби.

Згідно з повідомленням, друге місце посів мер Балти Сергій Мазур, набравши 8,84 бали.

Степанов заявив, що почне роботу з "відновлення керованості областю". Крім того, він має намір оперативно провести конкурси на посади своїх заступників і голів структурних підрозділів, райдержадміністрацій.

"Друге - зараз приймається бюджет. На жаль, це вже буде робота пост-фактум, необхідно буде проаналізувати все, що є в бюджеті. Тому що, наскільки я знаю, той ресурс, який є, він недостатній для фінансування соціальних програм", - додав він.

Серед пріоритетів роботи Степанов назвав розвиток туристичного потенціалу області, боротьбу зі злочинністю, розвиток економіки регіону в цілому.

У Степанова є досвід роботи в низці комерційних структур, а також в НАК "Нафтогаз України", Державній податковій адміністрації України. З 2008 по 2010 рік він обіймав посаду заступника голови Одеської ОДА. З 2011 року керував підприємством "Поліграфічний комбінат "Україна", яке спеціалізується на друку паспортів, водійських посвідчень, акцизних марок тощо.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі подав у відставку з поста керівника Одеської обласної державної адміністрації, президент задовольнив його заяву. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що візьме ситуацію в Одеській області під особистий контроль до обрання нового голови ОДА.

30 листопада президент Петро Порошенко оголосив конкурс на зайняття вакантної посади голови Одеської обласної державної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.