НОВИНИ

У МВС анонсували набір до лав дорожньої патрульної поліції

Також запрацюють групи тактичної підтримки патрульної поліції у п’яти містах України.

Національна поліція України планує у 2017 році набрати 2600 працівників для дорожньої патрульної поліції. Перший етап набору кандидатів на посади триватиме до 1 серпня наступного року, другий – до 1 грудня. Про це заявив начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков.

За його словами, запуск дорожньої поліції дасть змогу зменшити навантаження на патрульну поліцію і забезпечити правопорядок на автошляхах держави.

«У планах на 2017 рік є запуск дорожньої поліції та тактичних груп патрульної поліції. Для дорожньої поліції планується задіяти 2600 співробітників», – повідомив Жуков.

Керівник патрульної поліції зазначив, що для забезпечення патрулювання доріг міжнародного та національного значення загальною протяжністю 9 тисяч кілометрів вийде 324 патрулі.

Крім того, керівник патрульної поліції Євген Жуков додав, що також запрацюють групи тактичної підтримки патрульної поліції у п’яти містах України. У Києві до складу груп увійде 600 осіб, в Одесі, Харкові та Дніпрі по 300 співробітників, Львів – 250 працівників.

«Їхнє основне завдання – підтримка нарядів патрульної поліції, тобто виїзд та реагування на всі ускладнення оперативної обстановки. Крім того, на них буде покладено питання забезпечення пішого патрулювання та забезпечення публічного порядку під час проведення мирних зібрань», – зазначив Євген Жуков.

Учасники наради відзначили, що діяльність груп реагування патрульної поліції дасть змогу розвантажити дільничних. Це, у свою чергу, дозволить належним чином реагувати на заяви та звернення громадян. 

Нагадаємо, Кабмін ліквідував Державтоінспекцію в листопаді 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.