НОВИНИ

Парубій оголосив про виключення Савченко з фракції "Батьківщина"

Відповідне рішення фракція прийняла на своєму засіданні 16 грудня.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив про виключення депутата Надії Савченко з фракції "Батьківщина". Про це він оголосив під час засідання парламенту.

"Згідно з ч. 3 ст. 60 Регламенту ВРУ повідомляю, що депутатська фракція політичної партії  "ВО "Батьківщина" на своєму засіданні 16 грудня 2016 прийняла рішення виключити зі складу фракції народного депутата України Савченко за діяльність, несумісну з програмними засадами та принципами діяльності партії та фракції у ВРУ", – заявив Парубій.

Відзначимо, раніше в "Батьківщині" заявляли, що не мають наміру ініціювати позбавлення Савченко депутатського мандата, оскільки люди віддали за неї свої голоси на виборах.

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили, що Савченко в Мінську таємно зустрілася з ватажками "ДНР" і "ЛНР".

У СБУ заявили, що не були попереджені Савченко про її поїздку до Мінська. Згодом СБУ допитала Савченко як свідка у справі про створення "ДНР". Зазначимо, це вже не перша зустріч Савченко із бойовиками. У жовтні у виступі в сесійній залі ПАРЄ вона заявила, що нещодавно відвідала окуповані території та спілкувалася з бойовиками. Після цього СБУ допитала Савченко як свідка у справі про посягання на територіальну цілісність України.

13 грудня стало відомо, що народний депутат Надія Савченко вийшла зі складу партії Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина". А вже 15 грудня Савченко виключили з фракції "Батьківщина".

При цьому Президент України Петро Порошенко вважає, що переговори народного депутата фракції "Батьківщина" Надії Савченко з лідерами "ДНР" та "ЛНР" Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким не несуть користі ні їй самій, ні Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.