НОВИНИ

У Варшаві відбулася акція на підтримку влади

Демонстранти тримали біло-червоні національні прапори та плакати з гаслами: "Захисти демократію відопозиції", "Собаки гавкають, а караван йде далі. Не гальмуйте. Алілуя і вперед!", "Польща вільна та демократична!!!".

В неділю, 18 грудня, перед палацом президента Польщі відбулася демонстрація прихильників політики нинішньої правлячої партії "Право і Справедливість". Про це повідомляє TVN24.

Зазначається, що демонстранти тримали плакати і біло-червоні прапори. За словами організаторів маніфестація була організована на захист демократії.

"Це демонстрація прихильників уряду, "Права і Справедливості" а також парламентської більшості. Учасники акції вважають, що дії опозиції і блокування залу засідань в Сеймі це хамство, провокація" – з такими гаслами вийшли демонстранти, передав кореспондент видання з місця події.

Демонстранти тримали біло-червоні національні прапори та плакати з гаслами: "Захисти демократію відопозиції", "Собаки гавкають, а караван йде далі. Не гальмуйте. Алілуя і вперед!", "Польща вільна та демократична!!!".

Раніше лідер найбільшої опозиційної партії "Громадянська платформа" (РО) Гжегож Схетина заявив, що Маршалок Сейму Марек Кухцінский призвів до кризи в Польщі і польському парламенті і повинен за це подати у відставку.

Крім того,  колишній президент Польщі Лех Валенса закликав чинного главу держави Анджея Дуду піти у відставку.

Нагадаємо, на знак підтримки польських ЗМІ, яким планують обмежити доступ до зали засідань Сейму, політики трьох опозиційних партій ("Громадянська платформа", "Сучасна", Польська селянська партія) 16 грудня заблокували трибуну і президію.

Лідер PiS Ярослав Качинський назвав дії опозиції "хуліганством". Відтак, голосування за законопроекти, у тому числі за бюджет на 2017 рік, було перенесено в інше приміщення. Опозиція визнає ці голосування нелегітимними, оскільки вони проводилися за відсутності кворуму, і вже звернулася із відповідним поданням до прокуратури.

У Варшаві та інших містах тривають протести проти дій влади щодо обмеження свободи ЗМІ.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.