НОВИНИ

Рада не осилила антикорупційний закон

Верховна рада на вечірньому засіданні розглянула 120 з 430 поправок до законопроекту №7487 «Про основи запобігання протидії корупції в Україні».

Парламент відправив на доопрацювання до третього читання його першу статтю й прийняв статті 2-9 даного документа.

Залишивши без розгляду ще близько 300 поправок, голова парламенту Володимир Литвин оголосив про закриття вечірнього засідання Верховної Ради.

Довідка Тижня.

21 грудня 2010 року Верховна Рада скасувала раніше ухвалений пакет антикорупційних законів. Зокрема, парламент визнав такими, що втратили чинність закони України "Про засади запобігання та протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення".

Водночас ВР внесла до порядку денного законопроект "Про засади запобігання і протидії корупції в Україні", поданий президентом. Законопроект розроблений Національним антикорупційним комітетом за підтримки Міністерства юстиції України. Також при підготовці проекту враховані пропозиції, які були висловлені фахівцями, науковцями та практиками.

23 грудня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону України "Про засади запобігання і протидії корупції в Україні".

3 березня Верховна Рада планує розглянути в другому читанні законопроект "Про засади запобігання і протидії корупції в Україні".

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2010 року президент Янукович пообіцяв, що декларування доходів членів сім’ї чиновників буде введене.

Теги