НОВИНИ

Зарплати спортсменів і тренерів у 2017 році зростуть майже вдвічі – Жданов

За словами міністра, спортсмени і тренери мають можливість отримувати різні доплати, в тому числі стипендії.

Посадовий оклад спортсменів і тренерів з 2017 року становитиме 8-12 тис. грн. Про це міністр молоді та спорту Ігор Жданов заявив на прес-конференції 16 грудня в Києві.

"Оскільки була збільшена мінімальна зарплата, то буде збільшена лише у великих пропорціях зарплата спортсменів і тренерів – майже вдвічі. Вони зможуть розраховувати приблизно на 8-12 тис. грн – це буде базова ставка", – сказав міністр.

Жданов зазначив, що спортсмени і тренери мають можливість отримувати різні доплати, в тому числі стипендії. За його словами, в проекті державного бюджету на 2017 рік передбачено збільшення видатків на ці цілі.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів має намір запропонувати Раді збільшити мінімальну зарплату у 2017 до 3,2 тисяч гривень. У Мінсоцполітики запевнили, що підвищення рівня мінімальної зарплати для українців відбуватиметься за рахунок ресурсів української економіки. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко розраховує, що збільшення мінімальної заробітної плати призведе до збільшення надходжень до Пенсійного фонду України на 7-10 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.