НОВИНИ

Україна показала хороші результати макроекономічної стабілізації – МВФ

Проте, за словами представника Фонду, ситуація у фіскальній сфері досі залишається непростою.

Міжнародний валютний фонд бачить хороші результати макроекономічної стабілізації в Україні. Про це заявив представник МВФ в Україні Жером Ваше.

"Це не проста ситуація, але тим не менш, ми бачимо гарні результати в плані макроекономічної стабілізації і з фіскальної лінії. Ми навіть побачили перевищення окремих показників у фіскальній сфері", - наголосив він.

Втім, за словами Ваше, ситуація у фіскальній сфері досі залишається непростою, адже необхідно забезпечити стабільність державних фінансів принаймні на середньострокову перспективу.

"Є питання боротьби з корупцією і я думаю, що ми побачимо більшу прозорість у фіскальній сфері - це буде важливим компонентом у подальшому", - підсумував Ваше.

Нагадаємо, в заяві Міжнародного валютного фонду за підсумками його роботи в Києві вказувалося, що Україні потрібен додатковий час для виконання поточного етапу програми розширеного фінансування. У листопаді українське питання МВФ розглядати не планував.

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings очікує, що Україна зможе отримати четвертий кредитний транш від Міжнародного валютного фонду за програмою розширеного фінансування EFF у першій половині 2017 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.