НОВИНИ

Охендовський прийшов на допит у НАБУ

Голова ЦВК зазначив, що його захисники ще не ознайомлювалися із матеріалами справи.

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський прийшов на допиту у Національне антикорупційне бюро. У четвер він зустрівся із журналістами біля будівлі бюро, повідомляє "Українська правда".

"Я очікую в результаті перемоги справедливості. Зрозуміло, що жодних доказів вчинення мною жодних кримінальних правопорушень немає і бути не може. Я переконаний, що якщо слідство буде об'єктивним, то воно саме доведе і закриє справу на стадії досудового розслідування. Якщо ні, - то я переконаний в тому, що українські суди доведуть фейковість і необґрунтованість пред'явлених звинувачень", - сказав він.

Охендовський заявив, що відбувається замовне переслідування щодо нього, і слідство має встановити, хто за цим стоїть.

"Сценарій цього спектаклю написаний не в Україні. Автором цього спектаклю і режисером є особи, які перебувають також не в Україні. В Україні перебувають тільки виконавці деяких ролей в цьому спектаклі", - наголосив він, додавши, що співробітники НАБУ погодилися стати "виконавцями".

Охендовський зазначив, що його захисники ще не ознайомлювалися із матеріалами справи.

Охендовський також запевнив, що підпис у так звані ломбардній книзі Партії регіонів належить не йому, і він ніколи подібних документів не підписував.

"Будь-яка людина могла підробити мій підпис, оскільки за часи роботи у ЦВК мої підписи були поставлені на десятках тисяч різного роду документів", - стверджує він.

Охендовський додав, що не збирається залишати територію країни.

Нагадаємо, раніше керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав підозру у вчиненні злочину Охендовському. Детективи Бюро встановили, що голова ЦВК упродовж 2012 року здійснив шість закордонних відряджень, пов’язаних зі своєю професійною діяльністю на чолі Центрвиборчкому, які, за версією слідства, профінансовано коштами Партії Регіонів. Свідчення про це містять докази, долучені до так званої «справи чорної бухгалтерії» Партії Регіонів — кримінального провадження, розпочатого детективами Бюро в травні 2016 року на підставі заяви екс-першого заступника Служби безпеки України.