НОВИНИ

Радника Путіна позбавили звання академіка НАН України

Сєргєй Глазьєв був іноземним членом НАН України з 2009 року.

Національна академія наук України позбавила радника президента Росії з питань регіональної економічної інтеграції Сєргєя Глазьєва, підозрюваного в причетності до посягання на територіальну цілісність України, звання академіка. Відповідне рішення було прийняте на загальних зборах НАНУ 14 грудня, передає прес-служба Академії.

Як зазначається, рішення ухвалили абсолютною більшістю голосів.

Відділення економіки Національної академії наук України 29 вересня ухвалило рішення щодо позбавлення Сєргєя Глазьєва статусу іноземного члена НАН України. 

Глазьєв був іноземним членом НАН України з 2009 року.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України вважає Глазьєва ключовим виконавцем у посяганні на територіальну цілісність України та розв’язання агресивної війни. Ще у 2014 році СБУ відкрила провадження щодо Глазьєва за заклики до військового конфлікту. У жовтні суд дозволив провести щодо нього спеціальне досудове розслідування.

Як повідомлялося, свого часу в інтерв'ю ВВС Глазьєв назвав президента України "нацистом" і висловив думку, що договір про асоціацію України з ЄС нелегітимний так само, як і сам український президент. 

Крім того, раніше Глазьєв закликав бомбити українську армію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.