НОВИНИ

Попов дозволив своїм чиновникам спілкуватися з журналістами

Київська міська державна адміністрація скасувала заборону на спілкування чиновників міськадміністрації із засобами масової інформації напряму. Про це повідомив заступник голови міськадміністрації Олександр Пузанов.

Він зазначив, що відповідне розпорядження, яким скасовується дія розпорядження №7 від 10 січня, було підписано головою міськадміністрації Олександром Поповим.

Так, тепер чиновники міськадміністрації, а також представники структурних підрозділів міськадміністрації, районних адміністрацій, комунальних підприємств можуть спілкуватися зі ЗМІ напряму.

Нагадаємо, відповідно до зазначеного розпорядження, посадовим особам і структурним підрозділам міськадміністрації, районним держадміністраціям, підприємствам, установам і організаціям, які підпорядковані Київміськадміністрації, надавати ЗМІ офіційні документи, статистичну інформацію, офіційні коментарі, згоду на інтерв'ю та участь у телезйомках і інше було дозволено тільки через відділ інформаційного забезпечення Київміськадміністрації (прес-службу) на підставі письмових запитів.

Чиновникам було доручено всі інформзапити, які надійшли від ЗМІ до них напряму, передавати в прес-службу для реєстрації.

Відповіді на запити ЗМІ мали передаватися виключно прес-службою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги