НОВИНИ

Держкіно виділить понад мільйон гривень на документальний фільм "Какофонія Донбасу"

Згідно з повідомленням, документальний фільм «Какофонія Донбасу», спільне виробництво якого здійснює Україна і Франція, став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

14 грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Тремпель фільмз» контракт про надання проекту «Какофонія Донбасу» державної фінансової підтримки розміром 1 100,0 тис. грн. Загальна вартість виробництва фільму – 4 млн грн. Про це повідомляє Держкіно в Facebook.

Згідно з повідомленням, документальний фільм «Какофонія Донбасу», спільне виробництво якого здійснює Україна і Франція, став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію та режисером фільму є Ігор Мінаєв, продюсер – Юрій Леута.

Презентація кінопроекту під час 9-го конкурсного відбору Держкіно 

«Какофонія Донбасу» – це фільм-міркування. Ідея стрічки полягає у дослідженні створення міфу про Донбас, керуючись архівними матеріалами документального та ігрового кіно.

Читайте також: У Києві презентували англомовний фільм "Гіркі жнива" про Голодомор в Україні

За словами режисера стрічки Ігоря Мінаєва: «Мета «Какофонії Донбасу» – повернути документу його документальний зміст, тобто оголити приховану реальність, без якої неможливо зрозуміти міф Донбасу. Таким чином, фільм побудований у двох площинах: реальність, створена ідеологією, та реальність, прихована за цим глянцем».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в США зняли повнометражний ігровий фільм про українських хакерів, які ведуть боротьбу з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.