НОВИНИ

Президент Туреччини оголосив про національну мобілізацію проти всіх терористичних організацій

Ердоган закликав служби безпеки Туреччини без коливань виконувати свій обов'язок до кінця.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про національну мобілізацію проти всіх терористичних організацій. Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

За словами Ердогана, боротьба буде вестися проти Робочої партії Курдистану, "Ісламської держави", організації проповідника Фетхуллаха Гюлена, підозрюваного в спробі державного перевороту, а також проти Революційної народно-визвольної партії, яка є ліворадикальної партією Туреччини.

Турецький президент зазначив, що кожен повинен надати наявну у нього інформацію про діяльність цих організацій в органи безпеки держави.

Ердоган закликав служби безпеки Туреччини без коливань виконувати свій обов'язок до кінця, зазначивши при цьому, що в 2016 році в боротьбі з курдами загинули 1178 осіб, жертвами атак ІДІЛ стали 303 людини, ще 248 – були вбиті під час спроби військового перевороту в липні. При цьому президент Туреччини наголосив, що урядовій армії вдалося ліквідувати 9,5 тис. представників РПК.

Нагадаємо, після липневої невдалої спроби державного перевороту у Туреччині висунули підозру чи звільнили понад 100 тисяч державних службовців, серед яких академіки, вчителі, судді, прокурори і військові. Ще 37 тисяч людей були ув’язнені. Їх обвинувачують у співпраці з релігійним проповідником Фетхуллахом Ґюленом, якого Анкара вважає натхненником державного перевороту.

Сам Фетхуллах Ґюлен, який проживає у вигнанні у США, відкидає свою причетність і засуджує спробу державного перевороту у Туреччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.