НОВИНИ

Порошенко відреагував на відгук ЄС про українські реформи

Президент назвав оцінку європейських партнерів "справедливою".

Президент України Петро Порошенко подякував європейським партнерам за оцінку виконання Україною Угоди про асоціацію. Про це він написав у Facebook.

«Це визнання безпрецедентності та результативності здійснених нами структурних реформ протягом останніх двох років. Ми довели, що завдяки синергії громадянського суспільства, керівництва держави, Парламенту, Уряду та наших іноземних партнерів можемо ефективно змінюватися «на марші» в той час, коли і на Донбасі, і в Криму триває російська агресія», - зазначив Порошенко.

«Важливим є визнання ЄС, що в умовах зовнішньої агресії Україні вдалося не лише стабілізувати економіку, але поступово створювати умови для її зростання та залучення іноземних інвестицій. У боротьбі з корупцією ми не лише створили, але і запустили революційно нову для України систему антикорупційних органів, включаючи безпрецедентно прозору та відкриту, навіть для ЄС, систему електронного декларування», - додав президент.

За його словами, заохочуючими є оцінки європейських партнерів про прогрес України в очищенні банківського сектору, реформуванні енергетичного ринку, включаючи тарифоутворення на газовому ринку, та помітні результати роботи унікальної системи електронних закупівель ProZorro.

«Так, багато ще має бути зроблено. І це ще одна причина для того, щоб всім політичним силам засукати рукава для спільної роботи, насамперед, на благо нашого народу та держави. І це ще одне підтвердження того, що Україна дійсно стане спільною «історією успіху» для самого Європейського Союзу. Для цього потрібно не лише підтримувати реформаторські кроки в Україні, але й зберігати єдність та солідарність перед російською гібридною загрозою», - підсумував Порошенко.

Нагадаємо, Європейська служба зовнішньої політики та безпеки і Європейська Комісія оприлюднили спільну доповідь, у якій аналізується стан виконання Україною порядку денного асоціації з 1 січня 2015 року. У документі наголошується, що Україна успішно виконала всі умови для "безвізу".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.