НОВИНИ

Генсек ООН закликав Сирію, Росію та Іран дозволити цивільним терміново покинути Алеппо

Він закликав ці три країни виконувати зобов'язання з міжнародного гуманітарного права.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун закликав Сирію і союзників - Росію та Іран - дати можливість мирним громадянам терміново покинути Алеппо.

Виступаючи на екстрену засіданні Ради безпеки щодо ситуації в Алеппо, він закликав ці три країни виконувати зобов'язання з міжнародного гуманітарного права.

За словами Пан Гі Муна, Сирія, Росія та Іран також повинні забезпечити доступ до Алеппо для всіх гуманітарних організацій та забезпечити доставку критично-важливої допомоги.

Нагадаємо, о 19:00 розпочалося екстренне засідання Ради безпеки ООН для обговорення ситуації в Алеппо.

Нагадаємо, за даними ООН сирійські урядові сили вбили щонайменше 82 мирних жителя після того, як увійшли в райони східного Алеппо, які раніше були під контролем сирійської опозиції.

Представник управління ООН з прав людини розповів, що урядові сили заходять в будинки і вбивали людей "на місці". Він назвав те, що відбувається в Алеппо, схожим на "повний крах людяності".

Командир повстанців в Алеппо закликав США і Туреччину врятувати цивільних. За словами голови МЗС Туреччини, в Алеппо сьогодні розгортається найкривавіша драма в історії людства.

При цьому, на тлі повідомлень про масові вбивства цивільних, Росія знову відкинула заклики до негайного припинення вогню в Алеппо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.