НОВИНИ

В ЄС назвали проведені Україною реформи безпрецедентними

У доповіді також наголошується, що Україна успішно виконала всі умови для "безвізу".

Європейська служба зовнішньої політики та безпеки і Європейська Комісія оприлюднили спільну доповідь, у якій аналізується стан виконання Україною порядку денного асоціації з 1 січня 2015 року.

Про це повідомляється на сайті Європейської служби з зовнішньої політики та безпеки.

"Україна в дуже складних умовах за два останні роки зробила великий крок. Сьогоднішній звіт повністю визнає цю роботу", - сказала верховний представник, віце-президент, Федеріка Могеріні.

Вона зазначила, що тепер вкрай важливо перейти від прийняття законодавства і створення інститутів до повного здійснення цих реформ і України може розраховувати на підтримку Європейського союзу.

У доповіді вказується, що Україна реалізувала низку реформ по боротьбі з корупцією і впорядкуванні банківської системи, і розпочала реалізацію амбітних реформ в енергетичному секторі, а також зміцнення демократії і верховенства закону.

У свою чергу єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганес Хан визнав, що зусилля України у проведенні реформ принесли результати.

Спільна доповідь відзначає позитивні результати реформ у стратегічних питаннях, які визначені в угоді про асоціацію Україна-ЄС. У доповіді також вкотре наголошується, що Україна успішно виконала всі критерії для лібералізації візового режиму.

Нагадаємо, Європейський парламент переніс розгляд надання Україні безвізового режиму на 1 лютого 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.