НОВИНИ

Майже третина росіян почали гірше ставитися до Путіна – опитування

При цьому рівень схвалення діяльності президента не змінився – 86%.

За останній час ставлення до президента Владіміра Путіна погіршилося у 29% жителів Росії. Про це свідчать дані опитування "Левада-Центру".

За даними опитування, у половини росіян (55%) відношення до лідера не змінилося, у 14% воно покращилося.

Відповідаючи на питання, "чому багато людей довіряють Путіну", 39% респондентів пояснили це тим, що "люди сподіваються, що Путін надалі зможе впоратися з проблемами країни", 28% вважають, що Путін і зараз "успішно і гідно справляється з вирішенням проблем країни", а 29% респондентів вважають, що "люди не бачать, на кого іншого вони ще могли б покластися".

Як повідомив виданню "Ведомости" заступник директора "Левада-центру" Алєксєй Гражданкін, "претензії до влади мають відкладений характер - мабуть, ці настрої з'явилися за останній рік".

При цьому рівень схвалення діяльності президента не змінився - в листопаді він був 86%, підкреслює Гражданкін: "Питання про те, що президент не справляється зі своїми обов'язками, не стоїть, але якась кількість претензій, які були відкладені, з'являються".

Опитування було проведене 18-21 листопада 2016 року серед 1600 осіб у 137 населених пунктах 48 регіонів РФ. Заявлена ​​похибка вибірки - 3,4%.

Як повідомлялося, довіра росіян до президента Росії Владіміра Путіна знизилася з 80% в 2015 році до 76% у 2016-му.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що не вважає президента Росії Владіміра Путіна сильним лідером, оскільки він не тримає свого слова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.