НОВИНИ

Після перерахунку голосів у Вісконсині Трамп отримав додаткові голоси виборців

У штаті Пенсільванія перерахунок не проводився.

Перерахунок голосів у штатах Вісконсін і Пенсільванія не змінив результати президентських виборів, перемога залишилася за Дональдом Трампом.

Після закінчення перерахунку голосів у Вісконсині обраний президент набрав 22 тисяч 748 голосів, отримавши при цьому додатковий 131 голос, пише агентство The Associated Press.

Таким чином, його відрив від суперниці-демократа Хілларі Клінтон склав близько 23 тисяч бюлетенів.

Виборча комісія Пенсільванії також затвердила результати виборів, у штаті перерахунок не проводився. Федеральний суддя США 12 грудня заблокував запит на перерахунок голосів у цьому штаті.

Раніше суд зупинив у Мічигані перерахунок голосів на президентських виборах США.

Нагадаємо, кандидатка в президенти США від Партії зелених Джилл Стайн подала петиції про перерахунок результатів голосування в штатах Вісконсін, Мічиган і Пенсільванія.

У всіх трьох штатах кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп здобув перемогу над своєю суперницею - представницею Демократичної партії Хілларі Клінтон - з мінімальною перевагою.

Щоб кандидат від демократів Хілларі Клінтон випередила Трампа в колегії вибірників, яка визначає, хто обраний на президентську посаду в США, вона повинна була стати переможцем у всіх трьох вищеназваних штатах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.