НОВИНИ

Суд не дозволив перерахунок голосів у Пенсильванії на президентських виборах США

Раніше Федеральний суд Мічигану зупинив перерахунок голосів у цьому штаті.

Екс-кандидатка у президенти США від "Партії зелених" Джилл Стайн отримала відмову суду у своїх зусиллях щодо перерахунку голосів у Пенсильванії – одному з трьох американських штатів, де вона називає перемогу Дональда Трампа сумнівною. Про це повідомляє CNN.

"Окружний суддя Пол Даймонд зазначив у рішенні на 31 сторінці, що існує "принаймні, шість окремих підстав", які вимагають відхилити запит Сайн у ручному підрахунку паперових бюлетенів у Пенсильванії", - йдеться в повідомленні.

Найголовніше, за висловлюванням окружного судді, "немає жодних переконливих доказів того, що хакерське втручання мало місце". Однак є докази, що цілісність системи голосування в Пенсильванії не була якимось чином порушена.

Нагадаємо, кандидатка в президенти США від Партії зелених Джилл Стайн подала петиції про перерахунок результатів голосування в штатах Вісконсін, Мічиган і Пенсільванія.

У всіх трьох штатах кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп здобув перемогу над своєю суперницею - представницею Демократичної партії Хілларі Клінтон - з мінімальною перевагою. У Вісконсині перерахунок почався 1 грудня.

Адвокати обраного президента США Дональда Трампа подали протест для того, щоб заблокувати процес перерахунку голосів у штаті Пенсільванія.

Також нагадаємо, що Федеральний суд Мічигану зупинив перерахунок голосів у цьому штаті на президентських виборах США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.