НОВИНИ

ЛитПолУкрбриг розпочала участь у військових навчаннях Common Challenge-16

Учасниками навчань стануть понад 400 військовослужбовців.

У Польщі розпочалося міжнародне командно-штабне навчання Common Challenge-16 за участі командування Литовсько-Польсько-Української бригади та десантно-штурмового батальйону Високомобільних десантних військ Збройних сил України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Згідно з повідомленням, церемонія відкриття навчань відбулася 11 грудня на базі загальновійськового полігону Збройних сил Республіки Польща «Демба».

За словами заступника командира ЛитПолУкрбриг полковника Володимира Юданова, навчанням Common Challenge-16 завершується річний цикл підготовки багатонаціональної бригади. До цього управління та штаби приданих підрозділів залучалися до низки навчань на території Польщі і України та пройшли етапи злагодження.

Під час Common Challenge-16 штаб Литовсько-Польсько-Української бригади має на меті довести готовність прийняти під командування тактичні підрозділи та професійно управляти їхніми діями під час операцій з кризового реагування та з підтримки миру.

Нагадаємо, у січні в Польщі створили штаб багатонаціональної бригади «ЛитПолУкрбриг». Було домовлено, що в складі спільної бригади українські, литовські та польські військові братимуть участь у спільних навчаннях, а пізніше – в операціях. Управління «ЛитПолУкрбриг» базується у польському Любліні. Відповідну угоду підписали у вересні 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.