НОВИНИ

У Раді створили робочу групу для перевірки оборонних контрактів Укроборонпрому

За словами голови антикорупційного комітету парламенту, робоча група має відзвітувати про результати перевірки до 1 лютого 2017 року.

Народні депутати Верховної Ради України за пропозицією ДК “Укроборонпром” створили робочу групу для перевірки оборонних контрактів підприємств-учасників. Відповідне рішення було прийнято під час засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції, передає прес-служба Концерну.

“В нас була вже не одна серйозна розмова із Генеральним директором ДК “Укроборонпром” Романом Романовим, який постійно наголошував на пропозиції перевірити оборонні контракти безпосередньо на підприємствах Концерну”, – заявив голова Комітету Єгор Соболев.

Він додав, що Генеральний директор “Укроборонпрома” максимально сприяв створенню такої робочої групи задля перевірки контрактів та наполягав розпочати її роботу якнайшвидше.

У відповідності до рішення, робоча група сформована із членів Комітету з питань запобігання і протидії корупції, депутатів-ветеранів АТО та членів Комітету з питань національної безпеки і оборони. До її складу увійшли Дмитро Тимчук, Тарас Пастух, Юрій Тимошенко, Ігор Луценко, Олег Барна, Ігор Попов, Олег Осуховський, Дмитро Добродомов, Семен Семенченко та Володимир Парасюк.

 За словами Соболева, робоча група має відзвітувати Комітету про результати перевірки до 1 лютого 2017 року.

Нагадаємо, у жовтні "Укроборонпром" презентував у Верховній Раді стратегію реформування оборонної промисловості

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.