НОВИНИ

Британія направила фрегат простежити за поверненням російського корабля із Середземного моря

"Віце-адмірал Кулаков", який входив до складу ударної групи, завершив виконання завдань і вийшов в Атлантичний океан 30 листопада.

Королівський флот Великої Британії направив фрегат HMS Sutherland простежити за поверненням протичовнового корабля ВМС Росії "Віце-адмірал Кулаков" в російський порт через британські територіальні води. Про це повідомляється на сайті відомства.

"Проходження російських кораблів із Середземного моря в їхні (російські) порти не є незвичайним, проте королівський флот завжди готовий захистити територіальні води Великої Британії", — цитується заява Тріша Кона, командира фрегата HMS Sutherland.

"Віце-адмірал Кулаков", який входив до складу ударної групи в Середземному морі, завершив виконання завдань і вийшов в Атлантичний океан 30 листопада.

Нагадаємо, Росія втратила другий винищувач зі складу авіаносної групи в Середземному морі. Су-33 впав при нормальних погодних умовах під час другої спроби зайти на посадку на авіаносець «Адмірал Кузнєцов». У середині листопада після зльоту з цього крейсера упав винищувач МіГ-29. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.