НОВИНИ

В Україні викрили міжнародне угруповання, що вербувало людей на роботу наркокур'єрами в РФ

За даними фактами зафіксовано понад 400 звернень громадян.

Національна поліція України викрила міжнародне злочинне угруповання, яка вербувало людей для роботи наркокур'єрами в Російській Федерації. Про це 2 грудня на прес-конференції в Києві повідомив т.в.о. голови Нацполіціі Вадим Троян.

"Ми розкрили міжнародне злочинне угруповання ... організатори – кілька людей", – розповів він.

Як повідомив народний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко, четверо осіб з цього злочинного угруповання заарештовані в Дніпрі.

"Зараз в Дніпрі починається засідання суду ... і думаю, у суддів не здригнеться рука підписати рішення про арешт цих негідників, без будь-якої застави для того, щоб проводити слідство", – зазначив Геращенко.

Він розповів, що близько року тому на території України почало діяти організоване злочинне угруповання у складі одного громадянина Молдови та громадян України. "Мета цього злочинного угруповання була вербувати молодих громадян України у віці від 20 до 30 років через оголошення в безкоштовних газетах про роботу кур'єрами", – розповів Геращенко.

За його словами, охочих отримати роботу запрошували до Києва, проводили співбесіду і якщо людина підходила, відправляли в Російську Федерацію. Організатори оплачували оренду квартир, де така людина працювала наркокур’єром, отримуючи всі команди за допомогою повідомлень на мобільний телефон.

Троян поінформував, що за даними фактами зафіксовано понад 400 звернень громадян, доведено 25 епізодів, "але їх буде набагато більше".

"За нашою інформацією на території Росії вже заарештовано ... за поширення наркотиків 13 громадян України", – повідомив він.

Нагадаємо, раніше правозахисники повідомляли, що майже 2 тисячі українців у РФ незаконно залучили до торгівлі наркотиками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.