НОВИНИ

Міноборони озвучило свіжі дані про кількість бойовиків та кадрових військових РФ на Донбасі

За словами Полторака, у терористичних угруповань немає можливостей, щоб рухатися вперед.

Міністр оборони України Степан Полторак оцінює сили противника на Донбасі в 30 тис. учасників незаконних збройних формувань і 5,5 тис. кадрових російських військовослужбовців.

"У терористичних угруповань в Донецькій і Луганській областях немає можливостей, щоб рухатися вперед, немає ні рівня підготовки, ні забезпечення, ні морального духу. Їх на Донбасі на сьогодні налічується трохи більше 30 тис. – 1-й і 2-й армійські корпуси і близько 5,5 тис. військовослужбовців регулярних військ РФ», – сказав Полторак.

Міністр зазначив, що наразі ситуація в зоні АТО залишається складною, щодня фіксуються провокації з боку бойовиків. "Ситуація в зоні АТО нестабільна, є постійні обстріли з їхнього боку, постійні провокації – щоб ми порушили домовленості", – розповів він.

При цьому він підкреслив, що Україна "чітко виконує мінські домовленості". "Нам ще необхідно попрацювати для того, щоб наші Збройні сили були здатні виконувати всі завдання", – додав міністр.

"Обстріл припинилися лише в двох ділянках, це місця розведення сил і засобів в районі Петровського і Золотого. Нагадаю, що головний принцип ведення гібридної війни – це провокація", – додав Полторак.

Зазначимо, у вересні повідомлялося про перебування на Донбасі 6 тис. кадрових військових ЗС РФ і 35 тис. керованих ними бойовиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.