НОВИНИ

Росія активізувала повітряну розвідку на адмінмежі з Кримом – ДПСУ

Українські прикордонники спостерігали вертольоти РФ, катери на повітряній подушці та локальні переміщення невеликих груп особового складу.

Російська федерація активніше, ніж раніше, проводить повітряну розвідку на адмінкордоні з окупованим Кримом. Про це повідомив помічник голови ДПСУ Олег Слободян.

"Ситуація протягом вчорашнього дня була стабільною і контрольованою. Ми не спостерігали скупчення автотранспорту або живої сили на адмінкордоні. Водночас активніше, ніж у попередні дні, РФ проводила повітряну розвідку: ми спостерігали і вертольоти РФ, що здійснюють польоти вздовж адмінкордону, і катери на повітряній подушці, які перебували в морі, і локальні переміщення невеликих груп особового складу. Загалом ситуація залишалася стабільною та контрольованою. Дещо меншим був потік пасажирсько-транспортного потоку. За минулий день близько 4 тис. осіб і 800 транспортних засобів перетнуло кордон окупованого Криму в один та інший бік", – сказав Слободян.

Як повідомлялося, 1 грудня на півдні України стартували ракетні стрільби. Упродовж першого дня ПС ЗСУ здійснили успішні запуски 16 ракет, повністю виконавши поставлені завдання. Навчання продовжаться 2 грудня, на цей день заплановано проведення пусків декількох ракет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.